27 Eylül 2013 Cuma

♥ ABBA ile Saglikli Saclar ♥


ABBA ile saglikli saclara kavusmak daha kolay. Artik yaz bittigine gore saclarimizi cok iyi bakima almaliyiz. Eminim sizinde saclariniz deniz,kum ve gunesten kurudu ve bakima ihtiyac duyuyor. Abba sonbahar icin harika bir bakim olanagi sunuyor. ABBA Amerika’da en çok tercih edilen saç bakım ürünlerinin başında geliyor. Farklı özelliklere sahip şampuan ile maske etkili saç kremlerinden oluşan seriler, her saç tipinde günlük kullanıma uygun yapısı ile dikkat çekiyor. % 100 vegan olması ile bilinen abba saç bakım ürünleri, üretimini küçük partiler halinde yaptığı için, her zaman formülündeki bitkisel oranları aynı tutmayı başarıyor.Gluten, dea, sülfat ve sentetik renk katkı maddeleri içermiyor.
Arpa, soya ve yüzyılın keşfi kinoa bitkisinin özleri başta olmak üzere; Tri – Molecular Protein Complex ile % 100 vegan formülü sayesinde dikkat çeken ABBA Saç Bakım Serisi, saçlarınızın doğal sağlığını ve canlılığını geri kazandırıyor.


Her saç türüne ve saçın ihtiyacı olan bakıma uygun seçenekler sunan ABBA; özellikle doğal ve sağlıklı içeriği, % 100 Vegan bileşimi,  Tri – Molecular Protein Complex* formülü ile saçlarınızın sağlıklı ve canlı kalmasını sağlıyor.

(*)Tri – Molecular Protein Complex : Hidrolize saç keratini, soya proteini ve buğday proteinlerinin bileşiminin saçlardaki tüm katmanlara işlemesi ile gerçekleşen onarım sistemi.
Gluten, dea, sentetik katkı maddeleri ve sülfat içermeyen % 100 vegan formüllüdür.

Tüm Türkiye’de Seçkin Eczanelerde bulabilirsiniz
ABBA Nem Serisi Şampuan  :54.-TL
ABBA Nem Serisi Saç Bakım Kremi : 64.- TL
ABBA Nem Serisi Yoğun Bakım Serum : 89.- TL
ABBA Özel Seri Detox Şampuan : 59.- TL
ABBA Özel Seri Saç Bakım Kremi  : 74.- TL
ABBA  Fön Öncesi Koruma Serumu  : 54.- TL
Kullanan okuyucularimfikirlerini ve goruslerini yazarsa cok sevinirim.
Bu bilgiler basin bulteninden alintidir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder